HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 742 11 93
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 742 11 93
HOTEL tel. 81 501 41 29

Każdy z nas zastanawia się, gdzie spędzić tą wyjątkową noc sylwestrową. W trosce o naszych Gości przygotowaliśmy pakiety pobytowe w okresie noworocznym oraz ofertę na Bal Sylwestrowy 2017/2018 r. Podczas pobytu w pakiecie sylwestrowym poza Balem Sylwestrowym czekają na Państwa przejazd konikami po malowniczych okolicach Nałęczowa  oraz zwiedzanie Nałęczowa z lokalnym przewodnikiem. Do dyspozycji Gości oddajemy również hotelową jaskinię solną. W ofercie nie zabraknie również godzinnego wejścia na zespół basenowy.

Święta Wielkanocne w Hotelu*** Przepióreczka w Nałęczowie to wyjątkowy czas spędzony w gronie najbliższych sobie osób przy uroczyście nakrytym stole w świątecznej atmosferze.

Czas radości i spokoju, kiedy po pysznych daniach przygotowanych z serca, warto skorzystać z otaczającej nas przyrody i udać się na spacer urokliwymi alejkami Parku Uzdrowiskowego czy wypocząć podczas relaksacyjnego seansu w hotelowej jaskini solnej.
Na naszych Gości czekają pyszne wypieki i dania, w których jak przystało na Święta Wielkanocne królują jaja.

Aby konferencja, szkolenie czy narada zakończyły się sukcesem, poza profesjonalnym trenerem, należy również starannie wybrać obiekt. Obiekt, który zapewni dobrze wyposażoną salę szkoleniową, pyszną kawę (najlepiej z expresu ), świeże ciasteczka na przerwie kawowej i smaczny obiad. Bardzo ważne, poza dobrze przygotowaną częścią szkoleniową, jest zapewnienie uczestnikom atrakcji, która na długo pozostanie w pamięci. Warto skorzystać z seansu w hotelowej jaskini solnej, podczas którego przeanalizować można omawiane przez trenera zagadnienia.

Już niebawem najpiękniejsze święto zakochanych, które warto spędzić z wyjątkową osobą w wyjątkowym miejscu.
Nałęczów to miejscowość urokliwa z pięknymi alejkami spacerowymi, słynąca z unikatowego mikroklimatu.
W restauracji Hotelu*** Przepióreczka czeka na Państwo wyjątkowe menu, które pobudzi zmysły, natomiast dla tych , którzy zechcą pozostać w Nałęczowie dłużej przygotowane zostały pakiety pobytowe.
W pakietach pobytowych ujęto zarówno doskonalą kuchnię, przytulne pokoje jak i seanse w jaskini solnej, która znajduje się w budynku.  W ramach pobytu Goście pozostawić mogą auto na monitorowanym parkingu.

Okres przedświąteczny to czas, w którym skłaniamy się do myślenia o naszych najbliższych.
Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. To czas wyciszenia, refleksji nad przemijającym rokiem oraz możliwość spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze przy dźwiękach kolęd.
Na ten wyjątkowy czas przygotowaliśmy dla naszych Gości Hotelu*** Przepióreczka w Nałęczowie wyjątkowy pakiet pobytowy obejmujący noclegi, śniadania, uroczyste posiłki oraz obiadokolacje. Naszych Gości zachęcamy również do zwiedzania malowniczych alejek Nałęczowa, podziwiania zabudowy willowej znajdujących się nieopodal Parku Zdrojowego.

„pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań…”

W okresie zimowym poszukujemy miejsca na regenerację siły w miejscu cichym, spokojnym z dala od zgiełku i hałasów. Z myślą o Państwu przygotowane zostały w Hotelu ***Przepióreczka w Nałęczowie pakiety zimowe na pobyty krótsze 4-dniowe i nieco dłuższe 7-dniowe. W cenie pakietów uwzględniliśmy noclegi, obfite śniadania bufetowe, nieograniczony wstęp do hotelowej jaskini solnej oraz godzinne wejście do zespołu basenowego czy bezpłatny monitorowany parking.

W okresie zimowym w hotelu również czekają liczne promocje zarówno na nocleg jak i 20 % rabat w restauracji na dania z karty w każdy poniedziałek (z wyłączeniem dni świątecznych).