HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 742 11 93
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 742 11 93
HOTEL tel. 81 501 41 29

Okres przedświąteczny to czas, w którym skłaniamy się do myślenia o naszych najbliższych.
Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. To czas wyciszenia, refleksji nad przemijającym rokiem oraz możliwość spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze przy dźwiękach kolęd.
Na ten wyjątkowy czas przygotowaliśmy dla naszych Gości Hotelu*** Przepióreczka w Nałęczowie wyjątkowy pakiet pobytowy obejmujący noclegi, śniadania, uroczyste posiłki oraz obiadokolacje. Naszych Gości zachęcamy również do zwiedzania malowniczych alejek Nałęczowa, podziwiania zabudowy willowej znajdujących się nieopodal Parku Zdrojowego.

Restauracja Hotelu*** Przepióreczka zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni na uroczyste posiłki, które w tym okresie będą przygotowane.
Na świątecznym stole podczas uroczystej Kolacji Wigilijnej nie zabraknie tradycyjnych potraw świątecznych oraz opłatka, który skłania nas do składania sobie życzeń na nadchodzący czas.

My również jako Pracownicy i Zarząd Hotelu*** Przepióreczka chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Aby kolejny rok lepszy był od obecnego oraz aby pełen był wyjątkowych chwil.