HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
HOTEL tel. 81 501 41 29

W hotelu znajdują się dwie nowoczesne sale konferencyjne, które są doskonałym miejscem do zaaranżowania konferencji, kongresów, szkoleń, negocjacji biznesowych, czy eventów firmowych. Sale mieszczą odpowiednio do 30 i 70 osób w ustawieniu kinowym. Dzięki specjalnej składanej ścianie akustycznej istnieje możliwość połączenia sal, a tym samym stworzenie większej przestrzeni do pracy nawet do 100 osób. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w bezszmerową klimatyzację, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe, profesjonalne systemy nagłośnienia, wysokiej jakości sprzęt konferencyjny.

 

Hotel Przepióreczka w Nałęczowie jest najlepszym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy integracyjnych. Profesjonalna obsługa, wykwintna kuchnia oraz wygodne pokoje sprawiają, że Hotel Przepióreczka to idealny wybór na różnego rodzaju spotkania.

Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy dlatego stworzymy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń oraz założeń budżetowych.

Po szkoleniu zapraszamy grupy na wypoczynek poprzez korzystanie z hotelowych atrakcji. Podczas pobytu w uzdrowisku polecamy też spacery po okolicznych alejkach i wąwozach. Dla naszych Gości udostępniamy również jaskinię solną, bar, restaurację wraz z tarasem, z którego rozciąga się wspaniały widok na centrum Nałęczowa i pobliski park.

Współpracujemy z licznymi firmami oferując nietypowe spotkania integracyjne zarówno w hotelu jak i w malowniczych okolicach Nałęczowa.

Sale szkoleniowe w Hotelu Przepióreczka znajdują się na najniższej kondygnacji budynku. Lokalizacja w części hotelu rzadko uczęszczanej przez Gości oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku gwarantuje ciszę i spokój przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju spotkań.

Nasze atuty to:
• Wyśmienite posiłki – specjalizujemy się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej
• Kompetentna osoba ds. obsługi konferencji
• Klimatyzowane sale konferencyjne oraz pokoje
• Bezprzewodowy dostęp do Internetu
• Profesjonalny sprzęt multimedialny GRATIS
• Funkcjonalność techniczna sal
• Konkurencyjne ceny

 Ceny wynajęcia sal  
 Sale szkoleniowe *:  
 Sala Kasztanowa  400 zł / dzień
 Sala Lipowa  600 zł / dzień
 Sprzęt i wyposażenie GRATIS  

*Opłata za sale pobierana jest za cały dzień niezależnie od długości trwania spotkania.

 

Ustawienie Sal    
Nazwa Sala Kasztanowa Sala Lipowa
Powierzchnia (m2) 40 m2 60 m2
Długość (m2) 7,2 9,5
Szerokość (m) 5,5 6,5
Wysokość (m) 2,8 2,8
Ilość miejsc siedzących:    
w podkowę    
  20 40
kinowy    
  30 70
zasiadany    
  27 42
kinowy - sale połączone    
  100