HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
HOTEL tel. 81 501 41 29

„pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań…”

W okresie zimowym poszukujemy miejsca na regenerację siły w miejscu cichym, spokojnym z dala od zgiełku i hałasów. Z myślą o Państwu przygotowane zostały w Hotelu ***Przepióreczka w Nałęczowie pakiety zimowe na pobyty krótsze 4-dniowe i nieco dłuższe 7-dniowe. W cenie pakietów uwzględniliśmy noclegi, obfite śniadania bufetowe, nieograniczony wstęp do hotelowej jaskini solnej oraz godzinne wejście do zespołu basenowego czy bezpłatny monitorowany parking.

W okresie zimowym w hotelu również czekają liczne promocje zarówno na nocleg jak i 20 % rabat w restauracji na dania z karty w każdy poniedziałek (z wyłączeniem dni świątecznych).

Nałęczów to nie tylko piękne krajobrazy, Park Uzdrowiskowy oraz  urokliwe trasy spacerowe, to także miejsce, gdzie można odpocząć aktywnie. Przy sprzyjającej pogodzie warto wybrać się do pobliskiego Rąblowa, gdzie znajduje się profesjonalnie przygotowany wyciąg narciarski. Dla najmłodszych przygotowana jest ośla łączka oraz wydzielona przestrzeń dla miłośników sanek.
Grupy zorganizowane natomiast czas mogą spędzić na przejażdżce końmi z bryczkami czy saniami (zależnie od pogody) po pobliskich miejscowościach Nałęczowa. W ramach przejażdżki warto zatrzymać się na ognisko z pieczeniem kiełbaski.