HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
HOTEL tel. 81 501 41 29

Hotel Przepióreczka położony jest w samym centrum Nałęczowa, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, który zapewnia przepiękne widoki i zdrowe, świeże powietrze. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek w znanym uzdrowisku. Rodzinom z dziećmi polecamy liczne okoliczne atrakcje oraz pobliski plac zabaw. Gościom korzystającym z usług hotelu udostępniamy nieodpłatnie parking.

Obiekt oferuje najwyższy standard wypoczynku oraz spokojne noclegi w Nałęczowie, w klimatyzowanych przepięknie urządzonych pokojach. Na naszych Gości czeka aż 27 pokoi - jedno i dwuosobowych oraz pokoje de lux, w których znajduje się rozkładana sofa, stolik okolicznościowy oraz wygodne fotele. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon. Dodatkowo pokoje dwuosobowe posiadają także suszarkę do włosów.

 

POKOJE
Hotel dysponuje standardowo 43 miejscami, w tym:

•    11 pokoi jednoosobowych  
•      9 pokoi dwuosobowych
•      7 pokoi dwuosobowych deLux (w tym 3 z tarasami)

Oferujemy 43 miejsca noclegowe. Dzięki  dostawkom w pokojach deLux (rozkładana sofa) zapewnia dodatkowo nawet 9 miejsc do spania bez zmniejszania wygody wypoczynku.

Dzisiaj Hotel poza komfortowymi pokojami w Nałęczowie zapewnia nowoczesne rozwiązania, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo naszym Gościom.
Hotel Przepióreczka oddaje do Państwa dyspozycji:

Restaurację oferującą najlepsze dania kuchni europejskiej oraz menu specjalne: dla dzieci i dla osób na diecie,
Klub hotelowy to idealne miejsce na spotkania integracyjne
Sale konferencyjne
w pełni wyposażone, nowoczesne z dostępem do światła dziennego, przeznaczone zarówno na małe jak i dłuższe szkolenia czy konferencje w Nałęczowie.
Jaskinię solną której klimat sprzyja odpoczynkowi i wspomaga klimat uzdrowiska. W jaskini nabyć można również unikatowe pamiątki związane z Nałęczowem, kosmetyki na bazie soli.
Bezpłatny parking dla wszystkich Gości korzystających z noclegów, restauracji oraz jaskini solnej, sal szkoleniowych w hotelu Przepióreczka.

Promując zdrowy styl życia w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Uzdrowisko Nałęczów, w pokojach Hotelu Przepióreczka obowiązuje zakaz palenia.