HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
HOTEL tel. 81 501 41 29

Aby konferencja, szkolenie czy narada zakończyły się sukcesem, poza profesjonalnym trenerem, należy również starannie wybrać obiekt. Obiekt, który zapewni dobrze wyposażoną salę szkoleniową, pyszną kawę (najlepiej z expresu ), świeże ciasteczka na przerwie kawowej i smaczny obiad. Bardzo ważne, poza dobrze przygotowaną częścią szkoleniową, jest zapewnienie uczestnikom atrakcji, która na długo pozostanie w pamięci. Warto skorzystać z seansu w hotelowej jaskini solnej, podczas którego przeanalizować można omawiane przez trenera zagadnienia.

„pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań…”

W okresie zimowym poszukujemy miejsca na regenerację siły w miejscu cichym, spokojnym z dala od zgiełku i hałasów. Z myślą o Państwu przygotowane zostały w Hotelu ***Przepióreczka w Nałęczowie pakiety zimowe na pobyty krótsze 4-dniowe i nieco dłuższe 7-dniowe. W cenie pakietów uwzględniliśmy noclegi, obfite śniadania bufetowe, nieograniczony wstęp do hotelowej jaskini solnej oraz godzinne wejście do zespołu basenowego czy bezpłatny monitorowany parking.

W okresie zimowym w hotelu również czekają liczne promocje zarówno na nocleg jak i 20 % rabat w restauracji na dania z karty w każdy poniedziałek (z wyłączeniem dni świątecznych).