HOTEL tel. 81 501 41 29
 
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
  • 1
  • Hotel & Restauracja
  • 1
RESTAURACJA tel. 81 501 41 29
HOTEL tel. 81 501 41 29

Aby konferencja, szkolenie czy narada zakończyły się sukcesem, poza profesjonalnym trenerem, należy również starannie wybrać obiekt. Obiekt, który zapewni dobrze wyposażoną salę szkoleniową, pyszną kawę (najlepiej z expresu ), świeże ciasteczka na przerwie kawowej i smaczny obiad. Bardzo ważne, poza dobrze przygotowaną częścią szkoleniową, jest zapewnienie uczestnikom atrakcji, która na długo pozostanie w pamięci. Warto skorzystać z seansu w hotelowej jaskini solnej, podczas którego przeanalizować można omawiane przez trenera zagadnienia.

Grupom polecamy atrakcje w postaci przejazdu saniami, czy bryczkami (w zależności od pory roku), zwiedzanie Nałęczowa lub pobliskiego Kazimierza Dolnego, grillowanie lub biesiadę w zaprzyjaźnionej Karczmie Nałęczowskiej. Coraz częściej wybieraną atrakcją jest degustacja win w okolicznych winnicach, warsztaty wikliniarskie oraz przejazdy jeepami, paintball czy inne gry zespołowe na świeżym powietrzu.
Na koniec dnia  kolacja, najlepiej w klubie hotelowym przy wspólnym stole z oprawą muzyczną. Miejsce wyłącznie dla grup zorganizowanych zapewniające dyskrecję i swobodę rozmów.
Kolejnego dnia obfite śniadanie, przygotowane ze świeżych produktów, wędlin prosto z naszej wędzarni, chrupiącego pieczywa z miejscowej piekarni oraz gorące dania przygotowane według preferencji Gościa. Na deser ciasto i świeżo parzona kawa.